Wieści Podwarszawskie

Biuro ogłoszeń Wieści Podwarszawskich czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Wołomin, ul Kościelna 5/7 (nad ,,Pepco") tel. 22 787-66-06 (07) fax. 22 776-24-48. więcej

Napisz do nas:
wiesci@wiesci.com.pl


20.07.2017, imieniny:
Czeslawa, Hieronima


Aktualne wydanie:
13 kwietnia 2014 nr 15 (1...
Dochody i wydatki gminy W... »
W Ząbkach też wiadukt? »
Tunel w rękach wojewody »
Folwark nie - kulturalny »
Problemy Marcovii »
Zapłaciłeś? Zwracają pien... »


Poprzedni numer:
6 kwietnia 2014 nr 14 (11...
Smród wokół składowiska »
Znikające groby »
Wieś nie chce ochłapów »
Powiat walczy z gender »
Szkoła przyjazna rodzinie »


Archiwum
6 kwietnia 2014 nr 14 (11...
30 marca 2014 nr 13 (1187...
23 marca 2014 nr 12 (1186...
16 marca 2014 nr 11 (1185...
9 marca 2014 nr 10 (1184)
2 marca 2014 nr 9 (1183)
23 lutego 2014 nr 8 (1182...
16 lutego 2014 nr 7 (1181...
9 lutego 2014 nr 6 (1180)
2 lutego 2014 nr 5 (1179)
więcej ...



TELEFON INTERWENCYJNY 661 776 776

Redakcja

Dziennikarze

Reklama

Biura Ogłoszeń


Wieści Podwarszawskie - wydanie internetowe | 7 3 


Redakcja

WIEŚCI PODWARSZAWSKIE
Tygodnik

Wydawca: "MARPAN" Spółka z o.o.
O nas

Prezes Zarządu:
Elżbieta Marchewka - (emarchewka@wiesci.com.pl)

Redaktor naczelny:
Marek Chrzanowski - (mchrzanowski@wiesci.com.pl)

Sekretarz redakcji
Julita Mazur - (jmazur@wiesci.com.pl)

Zespół redakcyjny
Adela Marchewka - (amarchewka@wiesci.com.pl)
Mariusz Misiukiewicz - (mmisiukiewicz@wiesci.com.pl)
Ewelina Dzięcioł - (edzieciol@wiesci.com.pl)
Małgorzata Cybulska - (mcybulska@wiesci.com.pl)
Michał Półtorak - (mpoltorak@wiesci.com.pl)
Stanisław Wawrzyniak - (swawrzyniak@wiesci.com.pl)
Zbigniew Turek - (zturek@wiesci.com.pl)
Małgorzata Piotrowska - (mpiotrowska@wiesci.com.pl)
Marta Miszczak - (mmiszczak@wiesci.com.pl)
Stanisław Morka - (smorka@wiesci.com.pl)
współpracownicy - (wspolpracownicy@wiesci.com.pl)
Maciej Bakun
Anna Błach
Jacek Drogosz
dr Marcin Florkowski
Linda Gajewska
Elżbieta Kuczko
Mariusz Latuszek
Alina Piątkowska
Iwona Truszkowska
ks. Wojciech Lemański
Cezary Waszczyński
Zuzanna Śliwa
Joanna Zaniewska-Janusz
Aneta Zientara

Adres redakcji:
05 - 200 Wołomin, ul. Kościelna 5/7, II piętro:
fax. 22 776-24-48 , tel. 22 787-66-06, 22 787-66-07,
email: wiesci@wiesci.com.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść płatnych reklam i anonsów.

Skład i łamanie: WIEŚCI PODWARSZAWSKIE. Druk: Agencja JACHU69

Biuro ogłoszeń Wieści Podwarszawskich czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Wołomin, ul Kościelna 5/7, tel. 22 787-66-06(07) fax. 22 776-24-48. email: ogloszenia@wiesci.com.pl

7 3 5 
WIEŚCI PODWARSZAWSKIE
Przygotowanie wersji on-line: PAJ-COMP
© 2000-2017 kontakt | uwagi | strona główna